Kdo je ZET-CHEMIE GmbH
ZET-CHEMIE je německá firma, sídlící v Ehingenu u Stuttgartu, která vyrábí vysoce kvalitní chladiva a maziva pro kovozpracující průmysl. Zajistí vám produkt pro jakékoliv použití.

ZET-CHEMIE vyrábí také kapaliny a oleje na zakázku pro několik renomovaných olejářských firem, které je pak pod svým názvem dále prodávají.

Kontinuální kvalita, technické inovace a respekt pro životní prostředí - to získáte, když zvolíte produkty ZET-CHEMIE. Certifikace dle DIN EN ISO 9001:2000 a dle EMAS (ISO 14001) to podtrhují.

Navíc nabízí i širokou paletu služeb: analýzy olejů a kapalin, školení, technickou podporu, proaktivní management kapalin a ještě mnohem více. Vždy s Vámi spolupracuje na racionalizaci Vaší spotřeby maziv.


S odbornou erudicí a špičkovou kvalitou

  • Odborné znalosti, motivace, servis a flexibilita jsou klíčovými pojmy naší práce. Ve firmě ZET-CHEMIE nacházíte partnera, který je tu skutečně pro vás.

S desítkami kvalitních výrobků

  • ZET-CHEMIE vyrábí desítky různých druhů kapalin, olejů a maziv: kapaliny pro obrábění, broušení a tváření kovů, antikorozní a konzervační kapaliny, čistící a odmašťovací kapaliny, oleje pro mazání obráběcích strojů a další maziva.

S výrobou na míru

  • Máte jakýkoliv problém s mazáním nebo chlazením? ZET-CHEMIE spolu s vámi najde vhodné řešení, a pokud to bude třeba, vyrobí speciálně pro vás mazivo nebo chladivo přesně dle vašeho požadavku.

S mottem: „Naše produkty zaručují úspory vašich nákladů

  • ZET-CHEMIE se vždy snaží vybudovat se svými zákazníky trvalý obchodní vztah založený na vzájemné důvěře. Všem našim zákazníkům garantujeme vysoce kvalitní produkty a služby za velmi příznivé ceny.
  • Naši zákazníci mohou kdykoli počítat s tím, že se jim dostane odborné technické pomoci. Tento způsob práce zaručuje, že zákazník docílí optimálního výkonu.