Loading...

Kdo jsme

Kdo jsme

Jsme úspěšná a zavedená firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti dodávek a servisu chladících řezných kapalin, řezných a tvářecích olejů, ostatních průmyslových olejů a maziv, přístrojů a zařízení pro jejich údržbu a kontrolu.
NEJSME POUZE PRODAVAČI. Tak se dá třemi slovy vystihnout hlavní filozofie naší firmy. Posunout zákazníka dopředu v oblasti procesních kapalin, to je náš hlavní cíl a naše filozofie. Nenabízet nejlevnější produkty kvůli "prodeji za každou cenu" a podbízení konkurenčních cen, jen aby se prodalo. Ale nabídnout zákazníkovi kvalitní produkty, které mu skutečně přinesou zefektivnění výrobního procesu.
V roce 2007 jsme se stali výhradním zastoupením renomované olejářské společnosti ZET-CHEMIE GmbH pro Českou a Slovenskou republiku.
Dále dodáváme plastové flexi dílce a hadice LOC-LINE a v neposlední řadě také filtrační papíry a netkané textilie pro veškeré filtrace obráběcích strojů a brusek.

ZET-CHEMIE

ZET-CHEMIE je německá firma, sídlící v Ehingenu u Ulmu, která vyrábí vysoce kvalitní chladiva a maziva pro kovozpracující průmysl. Zajistí vám produkt pro jakékoliv použití. Vyrábí také kapaliny a oleje na zakázku pro několik mezinárodních olejářských firem, které je pak pod svým názvem dále prodávají.
Kontinuální kvalita, technické inovace a respekt k životní prostředí - to vše získáte, když zvolíte produkty ZET-CHEMIE. Certifikace dle DIN EN ISO 9001:2015 a dle EMAS (ISO 14001) to podtrhují.

Navíc nabízí i širokou paletu služeb: analýzy olejů a kapalin, školení, technickou podporu, proaktivní management kapalin a ještě mnohem více. Vždy s vámi spolupracuje na racionalizaci vaší spotřeby maziv.

Více o ZET-CHEMIE